czwartek, 26 czerwca 2014

Nie czekaj jak będzie za ciepło!folie przeciwsłoneczneNie czekaj jak będzie za ciepło! Załóż folię przeciwsłoneczną, która uchroni Cię przed przegrzewaniem.


W ciepłe dni pomieszczenia w których przebywamy potrafią nagrzać się do bardzo wysokich temperatur. Jeśli przebywasz w tak niekomfortowych warunkach, Twoja aktywność spada, nie możesz się skupić i myślisz tylko o tym kiedy słońce zajdzie...

A gdyby tak po prostu „wpuścić” do wnętrza tylko samo światło słoneczne, bez uciążliwego ciepła?
Jest to jak najbardziej możliwe – wystarczy, aby na Twoim oknie znalazła się folia przeciwsłoneczna i w pomieszczeniu będzie od razu chłodniej. Wydatek niewielki, a efekt rewelacyjny. Dodatkowo, taka folię ma już klej i bardzo prosto możesz założyć ją  samemu.

Możesz wybierać między bardziej uniwersalnymi foliami  przeciwsłonecznymi montowanymi na zewnątrz okna i takimi, które są przyklejane są wewnątrz. Obydwa rodziaje występują w wersji metalicznej (lustrzanej) i w wersji przeroczystej.

Folię przeciwsłoneczną zakupisz w sklepie internetowym www.sklepfolie.pl i dostarczymy ją bezpiecznie zapakowaną w dowolne miejsce w kraju.

Więcej o foliach przeciwsłonecznych w artykule: Folie przeciwsłoneczne okienne – parametry i na naszym forum o foliach okiennych.

Pamiętaj!

Folia okienna przeciwsłoneczna osiadając rewelacyjne właściwości zatrzymywania ciepła i   chroni nasze pomieszczenia przed przegrzaniem, zapewniając wysoki komfort i przyjemny chłód w ich wnętrzu. 


Jeśli masz pytania skontaktuj się z nami:

Amplus Folie Okienne
tel./fax (42) 250-77-56
email: amplus@przyciemnianieszyb.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz