wtorek, 25 lutego 2014

Folie samochodowe - wysokiej jakości folie na szyby Twojego samochoduProfesjonalny montaż folii okiennej Folie samochodowe z serii FX standard to folie wykonane z wysokiej jakości niemetalizowanego i barwionego poliestru.


Folie przeznaczone są do instalacji na wewnętrznej powierzchni szyb w każdym samochodzie. Folie z serii FX standard to folie termokurczliwe, które pod wpływem ciepła kurczą na swojej długości. Dzięki temu folie można łatwo zamontować na każdej szybie, bez względu na jej kształt. Można je zakładać w samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych.

Folia samochodowa redukuje znacznie promieniowanie słoneczne podczerwone, które niepotrzebnie nagrzewa wnętrze auta.

Chroni w ten sposób pasażerów pojazdu przed nadmiernym przegrzewaniem i oślepieniem promieniami słonecznymi. Dodatkowo folie praktycznie całkowicie redukuje promieniowanie UV, odpowiedzialne za odbarwianie się tapicerki i innych materiałów z wnętrza pojazdu.

Ważną funkcją folii jest ograniczenie wglądu do wnętrza samochodu, czego skutkiem jest zmniejszenie ryzyka włamania oraz kradzieży. Mamy tez dzięki temu poczucie prywatności we własnym  samochodzie.

Wszystkie folie samochodowe posiadają stosowne atesty i certyfikaty dopuszczające je do obrotu na rynku polskim


Jeśli jesteś zainteresowany nowoczesnymi foliami samochodowymi skontaktuj się z nami:

Amplus Folie Okienne
tel./fax (42) 250-77-56
email: amplus@przyciemnianieszyb.pl

1 komentarz:

  1. W związku z licznymi zapytaniami informujemy, że nie należy zakładać folii silnie przyciemniających na przednią szybę samochodu.

    OdpowiedzUsuń